W pierwszych dniach po porodzie lub w czasie skoków rozwojowych Dziecka możesz potrzebować wsparcia w rozkręceniu laktacji. Suplementy diety skomponowane z użyciem słodu jęczmiennego i beta-glukanu wpłynął korzystnie na produkcję mleka i cały Twój organizm. Potwierdziły to badania, potwierdzają to również same Mamy karmiące. Suplementy, które możesz włączyć do swojej diety, aby wspomóc laktację, zawierają naturalne składniki, bezpieczne dla Ciebie i dla Dziecka.

Czytaj więcej....

Jeśli szukasz naturalnych i bezpiecznych sposobów na poprawę laktacji, weź pod uwagę wiele czynników. Niezwykle ważny jest czynnik psychologiczny. Jeśli wierzysz w siebie, w swoją MOC, aby wykarmić Dziecko, w mądrość Matki Natury, jeśli jesteś spokojna w tej wielkiej burzy hormonów, Matka Natura poprowadzi Cię niemal za rękę nawet przez trudne chwile. Chcesz wiedzieć, jaki jest najlepszy sposób na laktację? Dziecko :) Patrz na Maleństwo, dotykaj je, przytulaj, kołysz ile tylko sił w rękach. Cały Twój organizm jest nastawiony na to, aby wyżywić Maleństwo, i na pewno to zrobi, jeśli usuniesz te czynniki, które mogą mu w tym przeszkadzać.

Czasami potrzebujemy jakiegoś specyfiku z zewnątrz, aby wspomóc swoje naturalne siły. W przypadku poczucia, że Twoja laktacja jest niewystarczająca, możesz sięgnąć po suplementy diety na laktację. Pomogą one Ci zobaczyć pierwsze efekty większego wypływu mleka, dłuższego ssania, dodadzą wiary w siebie, i reszta pójdzie już jak z górki :)

Ważna uwaga - jeśli możesz, unikaj herbatek zawierających koper włoski (Fenkuł włoski, Foeniculum vulgare, ang. Fennel). Zgodnie z najnowszymi badaniami opublikowanymi na lactancia.org, zioło wykazuje działanie neurotoksyczne przyczyniające się do występowania drgawek, a działanie estrogenne anetolu hamuje laktację.

Aktywne filtry

Femaltiker preparat pobudzający laktację
25,00 zł

Mamy od zawsze poszukiwały skutecznego i zdrowego środka wspierającego je w problemach z laktacją. Preparat Femaltiker udowodnił swoje mlekopędne działanie w badaniach klinicznych, ma wspaniały smak i zdrowy skład.

Przy zakupie 2 opakowań cena za opakowanie to 22,50 zł :)

MOM preparat pobudzający laktację
39,00 zł

Doceniony przez Mamy za swoje mlekopędne działanie, słodki smak i przyjemny różowy kolor, preparat oparty na bazie słodu jęczmiennego, którego skuteczny wpływ na produkcję mleka jest bezpieczny i przede wszystkim - skuteczny.

Piulatte preparat poprawiający laktację
55,00 zł

Środek mlekopędny o naturalnym i bezpiecznym ziołowym składzie. Działanie ziół wchodzących w skład preparatu zostało potwierdzone w badaniach.  Polecany dla mam z nietolerancją glutenu, ponieważ zawiera tylko składniki ziołowe.

MOM preparat pobudzający laktację BEZ BIAŁEK MLEKA KROWIEGO I LAKTOZY
59,00 zł

Doceniony przez Mamy za swoje mlekopędne działanie, słodki smak i przyjemny różowy kolor, preparat oparty na bazie słodu jęczmiennego, którego skuteczny wpływ na produkcję mleka jest bezpieczny i przede wszystkim - skuteczny. Preparat polecany dla kobiet, które same, lub których Dzieci mają uczulenie na białko mleka krowiego.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć