Aktywne filtry

Książka Przećwicz ciążę
35,00 zł

Czy można utrzymywać aktywność fizyczną w czasie ciąży? Można, a nawet trzeba! Poznaj korzyści jakie płynął z ruchu w tym szczególnym czasie. Poznaj ćwiczenia, które przygotują Cię do porodu i ułatwią go.

Książka Radość Rodzenia
36,90 zł

Tak! Poród może być piękny i harmonijny. Doula Marianna Szymarek od lat wspiera kobiety przy porodach, by ten najważniejszy moment ich życia, jakim jest przyjście na świat ich dzieci był także tym najpiękniejszym. książka zawiera autograf autorki i jest pięknym prezentem dla przyszłej Mamy :)

Książka Pokonaj laktoterroryzm
39,00 zł 43,00 zł

Od karmienia piersią z uśmiechem na twarzy dzieli Cię tylko 5 kroków. A właściwie 6. Pierwszy z nich to przeczytanie właśnie TEJ książki - napisanej przez doświadczoną położną i doradczynię laktacyjną. 10 lat aktywnej pomocy Mamom pozwoliło autorce ująć w prosty, rzeczowy sposób 5 kroków do udanej laktacji. Jeśli jesteś w ciąży i zależy Ci na karmieniu naturalnym, Wiedza, którą wyniesiesz z książki Estery Michalak da Ci WIARĘ w Twoją moc karmienia i WIEDZĘ, jak to karmienie piersią powinno się odbywać.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć