Medela Pipeta FingerFeeder Poznań

Musisz podać swojemu maleństwu cenną siarę, małą ilość pokarmu lub suplementy, czy lekarstwo, ale nie chcesz zaburzać naturalnego odruchu ssania? Pipeta nastrzykawkowa Medela jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. 

36,00 zł

  • Bezpieczeństwo transakcji dzięki certyfikatowi SSL Bezpieczeństwo transakcji dzięki certyfikatowi SSL
  • Wysyłka w ciągu 24 h (w dni robocze) od złożenia zamówienia Wysyłka w ciągu 24 h (w dni robocze) od złożenia zamówienia
  • 14 dni na rozmyślenie się i zwrot produktu 14 dni na rozmyślenie się i zwrot produktu

Pipeta FingerFeeder to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy musisz podać swojemu maleństwu niewielką ilość siary, suplementów, czy leków. Gwarantuje ona Tobie kontrolę ilości podawanych płynów. 

Doskonale sprawdzi się przy chwilowym karmieniu po palcu, wzmacniając naturalny odruch ssania.

Pipetę wystarczy nałożyć na strzykawkę i podać dziecku do ssania razem z palcem. Gdy maluszek podejmie próbę zassania należy wycisnąć niewielką ilośc płynu. 

Pipeta wykonana jest z miękkiego silikonu, który nie drażni buzi niemowlęcia. WAŻNE. Zamówienie złożone w sklepie internetowym

wysyłamy w ciągu 24h od zaksięgowania płatności

Zamówienie na terenie Poznania odbierz również w niestandardowych godzinach po ustaleniu telefonicznym (tel. 693 54 86 40)

Produkty powiązane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć