Laktacyjny Coaching Indywidualna konsultacja z Położną

Być może doświadczyłaś już trudności w karmieniu piersią.  A może jeszcze przed porodem jesteś pełna obaw, czy uda Ci się karmić naturalnie.

Potrzebujesz rozmowy ze specjalistką, ułożenia planu działania, "przegadania" trudnych kwestii?

Wsłuchując się w potrzeby Mam, stworzyłyśmy Laktacyjny Coaching.

Jest to konsultacja lub cykl konsultacji z położną laktacyjną, który ma na celu zapewnić Ci udany start w karmieniu piersią.

120,00 zł

  • Bezpieczeństwo transakcji dzięki certyfikatowi SSL Bezpieczeństwo transakcji dzięki certyfikatowi SSL
  • Wysyłka w ciągu 24 h (w dni robocze) od złożenia zamówienia Wysyłka w ciągu 24 h (w dni robocze) od złożenia zamówienia
  • 14 dni na rozmyślenie się i zwrot produktu 14 dni na rozmyślenie się i zwrot produktu

Być może teraz w to nie wierzysz, ale masz wielką moc aby wykarmić swoje dziecko!


Każda z nas potrzebuje spotkać na swojej drodze odpowiednie osoby, takie, które podniosą i wesprą, zamiast dokładać ciężaru.

Jesteśmy po to, aby wspólnie z Tobą zadbać o udany start w karmieniu piersią.

Dlaczego proponujemy Ci Laktacyjny Coaching?

Wkrótce po uruchomieniu Wróżki Cycuszki dostałyśmy wiele wzruszających wiadomości...

"1,5 roku temu pomimo wielu łez i starań poległam na kp ale teraz za 7 tygodni kolejny maluszek się pojawi i mam nadzieje wreszcie doświadczyć tego wspaniałego uczucia jakim jest kp." 


"Kolejne stresy, obawy, ciągłe ważenie dziecka... Przez ponad rok nie mogłam sobie poradzić z porażką karmienia choć naprawdę dałam z siebie wszystko."

Laktacyjny Coaching pomoże Ci przepracować dotychczasowe negatywne doświadczenia z karmieniem piersią, spojrzeć na nie z dystansu i z punktu widzenia medycznego, rozprawić się z poczuciem winy i ustalić nowy plan działania dla zbliżającego się karmienia piersią.


"Ja nie wiem co to będzie, ja się w ogóle nie nastawiam, czy to wyjdzie... ale chciałabym spróbować karmić piersią. Wiele koleżanek wyło z bólu..."

W ramach Laktacyjnego Coachingu pokażemy Ci konstruktywne i oparte na faktach podejście do karmienia piersią, obalimy mity na temat karmienia piersią i przygotujemy Cię na każdy scenariusz, niezależnie od tego, co przyniesie poród.

Każda Mama ma swoją własną historię. Dzięki indywidualnej konsultacji można poruszyć być może bolesne tematy, po to jednak, aby pomóc Ci wydobyć siłę i MOC.Czy podczas konsultacji Laktacyjny Coaching dzieją się CZARY?
Tak!

☑ Zaczynasz wierzyć w swoją MOC karmienia piersią.
☑ Radzisz sobie z bolesnymi tematami.
☑ Układasz sobie wszystko w głowie.
☑ Wspólnie z położną ustalasz plan działania, który przybliży Cię do udanego karmienia piersią.

coaching


"Świetne podejście położnej prowadzącej rozmowę. Pozytywne nastawienie, bez krytykowania. Doceniam bezpośredniość i zaangażowanie Ewy. Atmosfera rozmowy pozwalała czuć się swobodnie. Podobała mi się próba zdiagnozowania problemu na podstawie wywiadu i jednocześnie zaproponowanie wskazówek na przyszłość. Wymienione zostały konkretne działania jakie mogę zastosować."
Marta

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć