Konsultacja laktacyjna z Położną

Początkom karmienia piersią może towarzyszyć niepokój. Czy dziecko się najada? Czy prawidłowo przystawiam? Czy mam wystarczająco dużo pokarmu? Wiele wątpliwości może rozwiać rozmowa z doświadczoną położną.

Jeśli potrzebujesz skonsultować swoje wątpliwości w specyficznej dla Ciebie sytuacji, możesz szybko, bez wychodzenia z domu, zasięgnąć opinii specjalistki. Skorzystaj z opcji konsultacji online, w trakcie której Położna odniesie się do Twojej indywidualnej sytuacji oraz pomoże ustalić scenariusz działania, który zapewni Ci karmienie piersią z uśmiechem na ustach tak długo, jak będziesz chciała tego Ty i Dziecko.


Czas trwania konsultacji: 30 minut
Przed konsultacją otrzymujesz do wypełnienia ankietę, która przybliży Twoje problemy laktacyjne i pomoże w trakcie rozmowy skupić się na zidentyfikowaniu rozwiązań i scenariuszy wsparcia.

60,00 zł

  • Bezpieczeństwo transakcji dzięki certyfikatowi SSL Bezpieczeństwo transakcji dzięki certyfikatowi SSL
  • Wysyłka w ciągu 24 h (w dni robocze) od złożenia zamówienia Wysyłka w ciągu 24 h (w dni robocze) od złożenia zamówienia
  • 14 dni na rozmyślenie się i zwrot produktu 14 dni na rozmyślenie się i zwrot produktu

Być może teraz w to nie wierzysz, ale masz wielką moc aby wykarmić swoje dziecko!


Każda z nas potrzebuje spotkać na swojej drodze odpowiednie osoby, takie, które podniosą i wesprą, zamiast dokładać ciężaru.

Jesteśmy po to, aby wspólnie z Tobą zadbać o udany start w karmieniu piersią.

Dlaczego proponujemy Ci Konsultację online?

  • Często niepokój w temacie karmienia piersią nie może czekać. Niedziela, dni świąteczne czy późne godziny wieczorne - być może właśnie TERAZ potrzebujesz upewnić się, czy wszystko jest dobrze?

  • Jeśli potrzebujesz PILNIE wsparcia w zakresie karmienia piersią, możesz szybko skonsultować się online z położną, edukatorką laktacyjną.

  • Często wspierająca rozmowa ze specjalistką i jednocześnie doświadczoną Mamą wystarczy, abyś nabrała pewności jako Mama karmiąca.

  • W rozmowie Położna odniesie się do wyników badań, dokonywanych pomiarów wagi niemowlęcia, przyjmowanych leków czy też techniki przystawienia, częstotliwości i charakteru karmienia piersią.

Kto zapewni Ci wsparcie online?

Wsparcia online w karmieniu piersią udziela położna Ewa Zielińska. Jej aktualną wiedzę w zakresie karmienia piersią uzupełnia intuicja i doświadczenie jako położna środowiskowa oraz położna na oddziale położniczym w Ginekologiczno-położniczym Szpitalu Klinicznym na ul. Polnej w Poznaniu.

Czy podczas konsultacji z położną dzieją się CZARY?
Tak!

☑ Rozwianie Twoich wątpliwości sprawia, że odzyskujesz spokój i pewność siebie jako mama karmiąca.
☑ Dowiadujesz się, jak konkretnie postępować w problematycznych sytuacjach.
☑ Wspólnie ustalacie, jakie wsparcie w postaci produktów będzie Ci najbardziej potrzebne, a jakiego w ogóle nie potrzebujesz.
☑ Wspólnie z położną ustalasz plan działania, który przybliży Cię do udanego karmienia piersią.

coaching

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć