• Obniżka

Książka Pokonaj laktoterroryzm

Od karmienia piersią z uśmiechem na twarzy dzieli Cię tylko 5 kroków. A właściwie 6. Pierwszy z nich to przeczytanie właśnie TEJ książki - napisanej przez doświadczoną położną i doradczynię laktacyjną. 10 lat aktywnej pomocy Mamom pozwoliło autorce ująć w prosty, rzeczowy sposób 5 kroków do udanej laktacji. Jeśli jesteś w ciąży i zależy Ci na karmieniu naturalnym, Wiedza, którą wyniesiesz z książki Estery Michalak da Ci WIARĘ w Twoją moc karmienia i WIEDZĘ, jak to karmienie piersią powinno się odbywać.

43,00 zł 39,00 zł

  • Bezpieczeństwo transakcji dzięki certyfikatowi SSL Bezpieczeństwo transakcji dzięki certyfikatowi SSL
  • Wysyłka w ciągu 24 h (w dni robocze) od złożenia zamówienia Wysyłka w ciągu 24 h (w dni robocze) od złożenia zamówienia
  • 14 dni na rozmyślenie się i zwrot produktu 14 dni na rozmyślenie się i zwrot produktu

Przygotowując się do porodu, czytałam dużo o nim samym, o opiece nad dzieckiem i tym, co się z  nim nierozerwalnie wiąże - o karmieniu. Na porodówce byłam świadoma tego, jak poprowadzić swój kontakt z dzieckiem, aby wspólna mleczna droga nam się ułożyła.

Dziś, kiedy czytam książkę "Pokonaj laktoterroryzm. 5 kroków do udanego karmienia piersią", znajduję w niej całą wiedzę, jaka jest potrzebna przyszłej mamie.

Z książki dowiesz się między innymi:

✻ Jak przygotować się do karmienia piersią?
✻ Jakie pozycje możesz przyjąć w trakcie karmienia.
✻ Co będzie działo się z Twoim ciałem i piersiami w pierwszej, drugiej, trzeciej dobie po porodzie i w dalszych tygodniach.
✻ Jakie są wskaźniki skutecznego karmienia? Wiedza o tym da Ci możliwość spokojnej oceny tego, czy Twoje dziecko się najada.
✻ Jak poprowadzić karmienie piersią, jeśli poród odbędzie się przez cesarskie cięcie.
✻ Jak mądrze połączyć karmienie piersią z rozszerzeniem diety po 6 mc życia dziecka.
✻ Jak radzić sobie z najczęstszymi problemami laktacyjnymi - bólem brodawek, zapaleniem, ropniem piersi.


Rada Wróżki Cycuszki

"Ta książka jest bardzo istotna w budowaniu w mamie przekonania, że karmienie piersią jest czymś naturalnym, co powinno się Wam udać. To wsparcie, którego potrzebuje, zwłaszcza wtedy, gdy nie może liczyć na fachową i pełną wsparcia opiekę laktacyjną. Ta książka da również podstawy do tego, by zrozumieć swoje ciało w okresie karmienia piersią oraz potrzeby Maluszka. To bardzo wiele, aby mieć udaną latację i karmić z błogim uśmiechem na ustach". 


WSKAZÓWKI

Masz wątpliwości, co do produktu? 

Skontaktuj się z Wróżką na FAN PAGE lub MAILOWO 

Chętnie Ci doradzę :)


SZCZEGÓŁY

O Autorce: ESTERA MICHALAK – położna IBCLC – Międzynarodowa Dyplomowana Konsultantka Laktacyjna.


Prezeska Happymed sp. z.o.o.

Współorganizatorka Międzynarodowej Konferencji Laktacyjnej PROLACTA.

Wykładowca w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie oraz Wyższej Szkole Terapii i Edukacji w Poznaniu.

Doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich. Założycielka szkoły noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich Happymed.

Założycielka Fundacji Opieki Okołoporodowej.

Członek Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych.

Członek Stowarzyszenia Dobrze Urodzeni.

Członek Polskiego Towarzystwa Położnych.

Ponad 10 lat wykonywania zawodu położnej dało jej narzędzia do przeprowadzenia rewolucji w edukowaniu kobiet. Tylko w ciągu ostatnich dwóch lat przeszkoliła ponad 700 położnych z całej Polski w ramach kursów specjalistycznych. Prowadzi zajęcia edukacyjne dla kobiet w ciąży, skupiające się na tematyce karmienia naturalnego. W swojej poradni laktacyjnej pomaga kobietom, spotykającym trudności podczas mlecznej drogi.

Szczęśliwa mama dwójki dzieci: Hani oraz urodzonego w domu Piotrusia.

 

Produkty powiązane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć