• Obniżka

Kolektor pokarmu Mami

Twoje mleko leje się strumieniami? Podczas gdy twoje koleżanki zastanawiają się, czy nie mają za mało pokarmu, ty masz go w nadmiarze? Kolektor pokarmu pomoże tobie zgromadzić wyciekające podczas karmienia mleko. To idealne rozwiązanie na hiperaktywny wypływ mleka. Kolektor Mami jako jedyny na polskim rynku posiada certyfikat jakości, który potwierdza, że może być używany do kontaktu z kobiecym mlekiem.

39,00 zł 29,25 zł

Doświadczone Mamy przedstawiają Kolektor pokarmu

  • Bezpieczeństwo transakcji dzięki certyfikatowi SSL Bezpieczeństwo transakcji dzięki certyfikatowi SSL
  • Wysyłka w ciągu 24 h (w dni robocze) od złożenia zamówienia Wysyłka w ciągu 24 h (w dni robocze) od złożenia zamówienia
  • 14 dni na rozmyślenie się i zwrot produktu 14 dni na rozmyślenie się i zwrot produktu

Twoje mleko leje się strumieniami? Podczas gdy twoje koleżanki zastanawiają się, czy nie mają za mało pokarmu, ty masz go w nadmiarze? 

Hiperaktywny wypływ mleka spotyka wiele matek karmiących. O ile jest on zwykle dla mam uspokajający („na pewno go nie zabraknie”), o tyle może też być nieco kłopotliwy.

Przeciekający biustonosz, mokre ubrania, a nawet plamy na pościeli to pewnie u ciebie norma. Jeśli martwi cię to, że wypływające z piersi mleko się marnuje to mamy dla ciebie idealne rozwiązanie. 


Zgrabny, wygodny i prosty w obsłudze „mały zbawiciel” uratuje każdą kroplę twojego wyjątkowego pokarmu. 


Silikonowy odciągacz pokarmu Mami, często określany przez mamy laktatorem, to silikonowa bańka z kielichem, do której gromadzone zostaje mleko. Nie ma żadnego skomplikowanego mechanizmu, nie potrzebuje żadnego zasilania, jest poręczny, skuteczny, a jego cena bardzo atrakcyjna. Wystarczy przyssać go do piersi, a pozwoli on nie tylko zebrać wypływające z niej mleko, ale także delikatnie je odciągać. Już nie musisz martwić się, że cieknące w czasie karmienia z drugiej piersi mleko się zmarnuje. Zebrany pokarm można na dodatek zamknąć w kielichu i przechować w lodówce. 


✻ Odciągacz wykonany jest ze 100% silikonu spożywczego (BPA free), więc możesz mieć pewność, że jest on całkowicie bezpieczny.

✻ Produkt posiada certyfikaty bezpieczeństwa, a buteleczka została przebadana przez laboratorium w Polsce. 


Rada Wróżki Cycuszki

"Pamiętaj! Jeśli czujesz, że masz dużo mleka, mimo że Twoje dziecko w zupełności się najada, możesz oddać pokarmdo banku mleka. wystarczy odciągać dodatkowo 20 ml dziennie, by pomóc Maluszkom w szpitalu".   


WSKAZÓWKI

Masz wątpliwości, co do produktu?

Skontaktuj się z Wróżką na FAN PAGE lub MAILOWO 

Chętnie Ci doradzę :)


SZCZEGÓŁY
Odciągacz ma pojemność 100 ml.

Produkt zawiera opakowanie w języku polskim oraz instrukcję obsługi. 


wyniki badań laboratoryjnych kolektor Mami


FAQ


Czy kolektor na pewno jest bezpieczny?

Tak! Kolektor wykonany jest z z wysokiej jakości silikonu, niezawierającego BPA. Jako jedyny na rynku kolektor mleka otrzymał Atest PZH. Produkt posiada także wiele certyfikatów, które potwierdzają jakość i bezpieczeńśtwo jego użycia. Masz pewność, że jest bezpieczny dla Ciebie, dziecka i zgromadzonego mleka. 


Czy można przechowywać odciągnięte mleko w kolektorze?

Tak, kolektor posiada dołączoną pokrywkę, dzięki której szczelnie zamkniesz butelkę. Możesz przechowywać mleko również w zamrażarce i lodówce.


Czy produkt posiada instrukcję obsługi?

Kolektor pokarmu Mami posiada dołączoną istrukcję w języku polskim. 


Czy za pomocą kolektora można odciągać pokarm?

Kolektor Mami może służyć jako ręczny odciągacz pokarmu. Pomaga on nie tylko zbierać wyciekające z drugiej piersi podczas karmienie mleko, ale także posłużyć jako mini pompka, która pomoże w odciągnięciu przepełnionych mlekiem piersi.  

Produkty powiązane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć