Torebki na mleko matki 20 sztuk Ameda

Woreczki na mleko matki Ameda to wyjątkowo prosty i higieniczny pomysł na przechowywanie, transportowanie i podgrzewanie odciągniętego pokarmu

37,00 zł

  • Bezpieczeństwo transakcji dzięki certyfikatowi SSL Bezpieczeństwo transakcji dzięki certyfikatowi SSL
  • Wysyłka w ciągu 24 h (w dni robocze) od złożenia zamówienia Wysyłka w ciągu 24 h (w dni robocze) od złożenia zamówienia
  • 14 dni na rozmyślenie się i zwrot produktu 14 dni na rozmyślenie się i zwrot produktu

Zależy tobie na tym, by karmić dziecko piersią. To zrozumiałe, bo przecież mleko mamy to cudowny eliksir.

Coś ci jednak wypadło i będziesz musiała podać dziecku butelkę, albo po prostu gromadzisz sobie zapasy na „czarną godzinę”? 

Laktator już opanowałaś. 

Mleko odciągnięte. 

Zastanawiasz się tylko, jak je teraz najlepiej przechować?

 


Woreczki na mleko Store'N Pour Ameda 
zostały opracowane specjalnie z myślą o bezpiecznym i wygodnym przechowywaniu mleka matki. To doskonałe wsparcie dla mam karmiących naturalnie. 


To gwarancja prawidłowego przechowywania odciągniętego pokarmu


Ich szybkie i szczelne zamknięcie strunowe oraz mocna wielowarstwowa folia chronią przed pękaniem torebek. Szeroki spód umożliwia ich pionowe ustawienie, co znacznie ułatwia przechowywanie pokarmu w lodówce. 


Doskonale nadają się do mrożenia pokarmu, a podgrzanie mleka wymaga jedynie umieszczenie woreczka najpierw w lodówce, a potem bezpośrednio w kąpieli wodnej lub podgrzewaczu do butelek. 


Woreczki mogą być stosowane ze wszystkimi laktatorami i zestawami laktacyjnymi Ameda. Specjalny adapter umożliwia założenie woreczka w miejscu butelki bez używania taśmy lub innych mocowań. Odkrywany koniuszek ułatwia przelewanie mleka do butelki. 


Torebki są całkowicie bezpieczne, bez BPA i DEHP.  

UWAGA! Torebki są przeznaczone do jednorazowego użytku! 


Czytelna podziałka umieszczona na torebkach pozwala na dokładne określenie ilości odciągniętego pokarmu. Na torebce znajduje się specjalne miejsce na zapisanie daty i imienia. 


Dostępne w dwóch opakowaniach, zawierających 20 lub 50 sztuk + 2 adaptery do laktatorów. 

Pojemność woreczków: 150 ml. 

Produkty powiązane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć