Torebki na mleko matki 25 sztuk Medela

Woreczki na mleko matki Medela to wyjątkowo prosty i higieniczny pomysł na przechowywanie, transportowanie i podgrzewanie odciągniętego pokarmu

40,00 zł

  • Bezpieczeństwo transakcji dzięki certyfikatowi SSL Bezpieczeństwo transakcji dzięki certyfikatowi SSL
  • Wysyłka w ciągu 24 h (w dni robocze) od złożenia zamówienia Wysyłka w ciągu 24 h (w dni robocze) od złożenia zamówienia
  • 14 dni na rozmyślenie się i zwrot produktu 14 dni na rozmyślenie się i zwrot produktu

Zależy tobie na tym, by karmić dziecko piersią. To zrozumiałe, bo przecież mleko mamy to cudowny eliksir.

Coś ci jednak wypadło i będziesz musiała podać dziecku butelkę, albo po prostu gromadzisz sobie zapasy na „czarną godzinę”? 

Laktator już opanowałaś. 

Mleko odciągnięte. 

Zastanawiasz się tylko, jak je teraz najlepiej przechować?


Woreczki na mleko mamy Medela zostały opracowane specjalnie z myślą o bezpiecznym i wygodnym przechowywaniu mleka matki. To doskonałe wsparcie dla mam karmiących naturalnie. 


To gwarancja prawidłowego przechowywania odciągniętego pokarmu


Ich podwójne zamknięcie strunowe oraz podwójne ścianki chronią przed wyciekaniem, a zgrzewane krawędzie termiczne uchronią przed rozdarciem, rozwarstwieniem, czy pęknięciem. Możliwośc ich pionowego ustawienia znacznie ułatwia przechowywanie pokarmu w lodówce. 


Doskonale nadają się do mrożenia pokarmu, a podgrzanie lmeka wymaga jedynie umieszczenie woreczka najpierw w lodówce, a potem bezpośrednio w kąpieli wodnej lub podgrzewaczu do butelek. 


W zestawie znajduje się także torba transportowa, która pozwoli tobie na utzrymanie porządku i zachowaniu czystości. Na torbie znajdziesz dokładne instrukcje ich użycia. 


Torebki są całkowicie bezpieczne, bez BPA.  

UWAGA! Torebki są przeznaczone do jednorazowego użytku! 


Skala umieszczona na torebkach pozwala na dokładne określenie ilości odciągniętego pokarmu. 


Dostępne w dwóch opakowaniach, zawierających 25 lub 50 sztuk. 

Produkty powiązane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć