Butelka i smoczek Calma 150 ml Medela

Jesteś w sytuacji, która zmusza cię do podania dziecku butelki z odciągniętym mlekiem, a tak długo walczyłaś z poprawną techniką ssania twojego maluszka? 

Chcesz wyskoczyć na wieczór z przyjaciółkami, ale boisz się podać dziecku butelkę, by nie odzwyczaiło się od piersi?

Butelka i smoczek Calma firmy Medela została stworzona specjalnie dla ciebie i twojego maleństwa. 

64,00 zł

  • Bezpieczeństwo transakcji dzięki certyfikatowi SSL Bezpieczeństwo transakcji dzięki certyfikatowi SSL
  • Wysyłka w ciągu 24 h (w dni robocze) od złożenia zamówienia Wysyłka w ciągu 24 h (w dni robocze) od złożenia zamówienia
  • 14 dni na rozmyślenie się i zwrot produktu 14 dni na rozmyślenie się i zwrot produktu

System Calma Medela to karmienie butelką najbardziej zbliżone do karmienia piersią. 


To rozwiązanie stworzone dla niemowląt karmionych naturalnie, które nie zakłóca poprawnego ssania i nie naraża dziecka na odzwyczajenie się od piersi. Daje możliwość zachowania prawidłowych nawyków i ułatwia bezstresowe przejście z karmienia naturalnego na butelkę i odwrotnie. 


Możesz być pewna, że rozwiązanie Calma jest wyjątkowe, ponieważ jest ono dziełem ekspertów w zakresie karmienia piersią i laktacji Hartmann Human Lactation Research z Uniwersytetu Australii Zachodniej. 


Nie musisz obawiać się, że zaburzysz prawidłowe ssanie podając dziecku butelkę z odciągniętym mlekiem, ponieważ system opracowany jest jako najlepsza alternatywa dla karmienia piersią ☛ pozwala dziecku wywoływać wypływ mleka, ssać, przełykać i oddychać, jak podczas karmienia piersią. Twoje dziecko będzie się czuło spokojnie i bezpiecznie. 


Zalety systemu Calma:

1. Smoczek Calma opracowany został tak, by jego przepływ,

kształt i długość spełniały potrzeby dziecka zgodnie z jego rozwojem ☛ jeden rozmiar oraz kształt wystarczy na cały okres karmienia. 

2. Smoczki Calma zapobiegają połykaniu powietrza przez dziecko podczas karmienia.

3. System jest bezpieczny dla ciebie i twojego dziecka, ponieważ wykonany został z materiałów niezawierających bisfenolu A (BPA).

76123670220 19

Produkty powiązane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć