Butelka i smoczek Calma 150 ml Medela

Butelka 150 ml ze smoczkiem Calma uruchamianym i regulowanym podciśnieniem wytwarzanym przez Dziecko. Chroni naturalny odruch ssania Dziecka i pozwala zachować karmienie piersią. Smoczek ma wolny przepływ (S) dostosowany do potrzeb Dziecka do 3 miesiąca życia.

61,00 zł

  • Bezpieczeństwo transakcji dzięki certyfikatowi SSL Bezpieczeństwo transakcji dzięki certyfikatowi SSL
  • Wysyłka w ciągu 24 h (w dni robocze) od złożenia zamówienia Wysyłka w ciągu 24 h (w dni robocze) od złożenia zamówienia
  • 14 dni na rozmyślenie się i zwrot produktu 14 dni na rozmyślenie się i zwrot produktu

System Calma Medela to karmienie butelką najbardziej zbliżone do karmienia piersią. 


To rozwiązanie stworzone dla niemowląt karmionych naturalnie, które nie zakłóca poprawnego ssania i nie naraża dziecka na odzwyczajenie się od piersi. Daje możliwość zachowania prawidłowych nawyków i ułatwia bezstresowe przejście z karmienia naturalnego na butelkę i odwrotnie. 


Możesz być pewna, że rozwiązanie Calma jest wyjątkowe, ponieważ jest ono dziełem ekspertów w zakresie karmienia piersią i laktacji Hartmann Human Lactation Research z Uniwersytetu Australii Zachodniej. 


Nie musisz obawiać się, że zaburzysz prawidłowe ssanie podając dziecku butelkę z odciągniętym mlekiem, ponieważ system opracowany jest jako najlepsza alternatywa dla karmienia piersią ☛ pozwala dziecku wywoływać wypływ mleka, ssać, przełykać i oddychać, jak podczas karmienia piersią. Twoje dziecko będzie się czuło spokojnie i bezpiecznie. 


Zalety systemu Calma:

1. Smoczek Calma opracowany został tak, by jego przepływ,

kształt i długość spełniały potrzeby dziecka zgodnie z jego rozwojem ☛ jeden rozmiar oraz kształt wystarczy na cały okres karmienia. 

2. Smoczki Calma zapobiegają połykaniu powietrza przez dziecko podczas karmienia.

3. System jest bezpieczny dla ciebie i twojego dziecka, ponieważ wykonany został z materiałów niezawierających bisfenolu A (BPA).


FAQ


1. Czy butelka na pewno nie zaburzy naturalnie wykształconego odruchu ssania piersi?

System Calma umożliwia dziecku ssanie, przełykanie i oddychanie w identyczny sposób, jak podczas karmienia piersią. Smoczek Calma zaprojektowany został tak, by podanie dziecku butelki nie zakłóciło karmienia piersią i umożliwiło zachowanie naturalnych nawykó nabytych podczas karmienia piersią. Rozwiązanie to zostało stworzone we współpracy z ekspertami w dziedzinie karmienia naturlnaego z zespołu badań nad laktacją Hartmann Human Lactation Research z Uniwersytetu Australii Zachodniej (UWA).


2. Czy smoczek Calma nadaje się dla niemowląt?

Tak, system Calma stworzony został specjalnie do karmienia niemowląt. Jeden rozmiar oraz kształt smoczka wystarczy na cały okres karmienia. 


3. Czy system Calma jest bezpieczny dla dziecka i pokarmu?

Tak. Zarówno butelka, jak i smoczek wykonane są z bezpiecznych materiałów, niezawierających bisfenolu A (BPA).


4. Czy butelka uchroni dziecko przed połykaniem powietrza?

Butelka i smoczek Calma zaprojektowane zostały tak, by uniemożliwić dziecku połykanie powietrza przy karmieniu.

76123670220 19

Produkty powiązane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć