• Wyprzedaż!

Femaltiker preparat pobudzający laktację

Mamy od zawsze poszukiwały skutecznego i zdrowego środka wspierającego je w problemach z laktacją. Preparat Femaltiker udowodnił swoje mlekopędne działanie w badaniach klinicznych, ma wspaniały smak i zdrowy skład.

Przy zakupie 2 opakowań cena za opakowanie to 22,50 zł :)

Smak
  • Karmelowy (mniam!)
  • Czekoladowy (pycha!)

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
2 22,50 zł Do 5,00 zł
25,00 zł

  • Bezpieczeństwo transakcji dzięki certyfikatowi SSL Bezpieczeństwo transakcji dzięki certyfikatowi SSL
  • Wysyłka w ciągu 24 h (w dni robocze) od złożenia zamówienia Wysyłka w ciągu 24 h (w dni robocze) od złożenia zamówienia
  • 14 dni na rozmyślenie się i zwrot produktu 14 dni na rozmyślenie się i zwrot produktu

Czujesz, że masz za mało pokarmu? Takie przekonanie towarzyszy wielu Mamom. Płacz Dziecka czy niepokój możemy łatwo zinterpretować jako oznaki nienajadania się noworodka. Dlatego położne mówią o pozornych i rzeczywistych problemach z laktacją. Przede wszystkim - uwierz w swoją moc karmienia piersią. Jeśli masz wątpliwości, poradź się profesjonalistki. A tymczasem - możesz bezpiecznie skorzystać z preparatu, który da Ci spokój i pewność tego, że masz wystarczająco dużo mleka, ponieważ rzeczywiście wpływa na zwiększenie laktacji.

✻ Naturalnie a jednocześnie skutecznie wspomaga proces laktacji. Zawarty w preparacie ekstrakt słodu jęczmiennego stymuluje organizm do wzmożonej produkcji prolaktyny, bezpośrednio odpowiedzialnej za wytwarzanie mleka przez pęcherzyki mleczne.

✻ Dosyp do ulubionego mleka, jogurtu lub wody na ok. godzinę przed karmieniem. Po jakimś czasie możesz poczuć delikatne mrowienie w piersiach i wyraźne uczucie ich napełniania.

✻ Stosuj dwie saszetki na dobę.

✻ 1 saszetka Femaltiker zawiera: Lactanell ekstrakt słodu jęczmiennego (Hordeum Vulgare), beta-glukan z jęczmienia, melisa (Melissa oficinalis), sacharoza, aromat karmelowy.


Rada Wróżki Cycuszki

"Pamiętaj! Jeśli czujesz, że masz dużo mleka, mimo że Twoje dziecko w zupełności się najada, możesz oddać pokarmdo banku mleka. wystarczy odciągać dodatkowo 20 ml dziennie, by pomóc Maluszkom w szpitalu".   


WSKAZÓWKI

Masz wątpliwości dotyczące produktu? 

Skontaktuj się z Wróżką na FAN PAGE lub MAILOWO 

Chętnie Ci doradzę :)SZCZEGÓŁY

Femaltiker polecany jest gdy:
- zdiagnozowano u Ciebie rzeczywisty niedobór pokarmu
- borykasz się z problemami w wywołaniu lub utrzymaniu laktacji
- doświadczasz stresu związanego z wywołaniem laktacji

- w przypadku stwierdzenia przez doświadczonego lekarza niskiego przyrostu wagowego dziecka związanego z niedostateczną ilością pokarmu.


NUTROPHARMA
Jedności 10 a
Lesznowola

FAQ


1. Od kiedy można zacząć stosować Femaltiker?

Femaltiker można stosować już od 2. doby po porodzie. 


2. Czym jest formuła Lactanell?

To formuła oparta na połączeniu działania słodu jęczmiennego, beta-glukanu i melisy. W wyniku procesu słodowania jęczmienia powstają m. in. polisacharydy, które odpowiedzialne są za efekt pobudzenia laktacji. 


3. Kiedy sięgnąć po wsparcie Femaltikera?

Po suplement Femaltiker najlepiej sięgać zawsze, gdy pojawia się obawa o efektywne karmienie piersią, np. gdy stresujesz się nową sytuacją życiową, przedwczesnym porodem, nieudanym karmieniem piersią w przeszłości, czy pobytem w szpitalu Twoim lub maluszka. Femaltiker pomoże przy niedoborze pokarmu, przy problemach z wywołaniem lub utrzymaniem laktacji lub przy niskim przyroście wagowym dziecka, związanym z niedostateczną ilością pokarmu. 


4. Czy są jakieś skutki uboczne związane z przyjmowaniem Femaltikera?

Absoltnie nie. Słód jęczmienny, który jest podstawą tego suplementu jest najbezpieczniejszym skutecznym środkiem mlekopędnym. 


5. W jaki sposób Femaltiker działa?

Jego składniki wraz z krwią dostają się do mózgu, którego odpowiednie obszary odpowiedzialne są za produkcję mleka. 

femaltiker

Produkty powiązane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć