Szklana Butelka Lansinoh mOmma ze smoczkiem Natural Wave® Lansinoh

Jeśli zależy tobie na karmieniu naturalnym, a jesteś w sytuacji, która zmusza cię do podania dziecku butelki z odciągniętym pokarmem to ten produkt jest właśnie dla ciebie. Nowa szklana butelka do karmienia mOmma ze smoczkiem NaturalWave® stworzona została tak, by twoje maleństwo mogło pić twoje cenne mleko, nawet gdy sytuacja wymaga chwilowej rozłąki bez obawy, że utraci poprawną technikę ssania. 

39,00 zł

  • Bezpieczeństwo transakcji dzięki certyfikatowi SSL Bezpieczeństwo transakcji dzięki certyfikatowi SSL
  • Wysyłka w ciągu 24 h (w dni robocze) od złożenia zamówienia Wysyłka w ciągu 24 h (w dni robocze) od złożenia zamówienia
  • 14 dni na rozmyślenie się i zwrot produktu 14 dni na rozmyślenie się i zwrot produktu

Butelka wyposażona jest w specjalnie zaprojektowany smoczek NaturalWave®, który utrwala u dziecka poprawne wzorce nabyte podczas karmienia piersią. A przecież właśnie ta pewność, że kontakt ze smoczkiem nie zaburzy prawidłowego ssania jest przecież dla ciebie na wagę złota. Przy butelce mOmma możesz być spokojna o to, że twoje dziecko utrwala perystaltyczny ruch języka, który jest bardzo ważny dla rozwoju jamy ustnej i żuchwy. 


Trwające ponad 50 lat badania nad karmieniem niemowląt gwarantują, że smoczek Natural Wave wspiera naturalny etapowy rytm ssania dziecka:


początkowe uchwycenie - zassanie - perystaltyczny ruch języka - połykanie. 


Dodatkową zaletą butelki mOmma jest jej wykonanie ze szkła, które dłużej utrzymuje temperaturę podawanego pokarmu. Szkło jest dodatkowo najbardziej bezpiecznym i neutralnym materiałem, który wykorzystuje się do produkcji butelek dla niemowląt. 


Butelka jest łatwiejsza do mycia i sterylizacji, w 100% przyjazna dla środowiska naturalnego, w 100% biodegradowalna, bez dodatku BPA i BPS. 


Butelka jest kompatybilna z pozostałymi produktami Lansinoh. 


Opakowanie zawiera szklaną butelkę 160 ml/5 oz. oraz smoczek Naturaln Wave®

Produkty powiązane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć