• Obniżka

Korektor brodawek piersi Latch Assist™ Lansinoh

To koniec twoich zmartwień na temat płaskich czy wklęsłych brodawek, których dziecko nie umie uchwycić. Latch Assist pomoże tobie skorygować kształt sutków podczas nawału, przy obrzmieniu piersi i w problemach z płaskimi, a nawet wklęsłymi brodawkami.

38,00 zł 34,00 zł

Jak karmić piersią przy płaskich i wklęsłych broda

  • Bezpieczeństwo transakcji dzięki certyfikatowi SSL Bezpieczeństwo transakcji dzięki certyfikatowi SSL
  • Wysyłka w ciągu 24 h (w dni robocze) od złożenia zamówienia Wysyłka w ciągu 24 h (w dni robocze) od złożenia zamówienia
  • 14 dni na rozmyślenie się i zwrot produktu 14 dni na rozmyślenie się i zwrot produktu

Pierwsze dni po porodzie to czas, gdy w twoich piersiach zachodzi wiele zmian. Podczas nawału pokarmu, czy przejściowych obrzmieniach piersi możesz zauważyć, że twoje dziecko ma problem z poprawnym uchwyceniem brodawki

Jeśli taki dyskomfort dotyczy Ciebie i Twojego maluszka to trafiłaś idealnie. Korektor brodawek piersi Latch Assist™ delikatnie koryguje kształt brodawki sutkowej przed karmieniem, by dziecku łatwiej było uchwycić pierś, a to istotny krok do udanego karmienia piersią


✻ łagodnie wyciąga płaskie i wklęsłe brodawki

✻ jest łatwy w użyciu

✻ możesz używać go jedną ręką, gdy dziecko pije z drugiej piersi

✻ przechowywany w higienicznym etui

✻ bez dodatku BPA i BPS


Rada Wróżki Cycuszki

"Pamiętaj, że każda pierś jest stworzona do karmienia! Nie musisz mieć idealnie sterczącej brodawki, aby z powodzeniem karmić naturalnie. Niektóre brodawki mogą po prostu wymagać delikatnej korekty i/lub nauczenia Dziecka uchwycenia brodawki.  Jeszcze przed porodem warto ocenić anatomię swoich brodawek, aby o porodzie umieć przyjąć odpowiednią strategię uczenia Dzieczka ssania Twojej piersi".   


WSKAZÓWKI

Masz wątpliwości, co do produktu?

Skontaktuj się z Wróżką na FAN PAGE lub MAILOWO 

Chętnie Ci doradzę :)


SZCZEGÓŁY

Opakowanie zawiera: 

1 x korektor LatchAssist™

2 x lejek (19mm i 24mm)

Poręczne pudełeczko do przechowywania korektoraFAQ

1. Czy korektor Latch Assist nie uszkodzi brodawki?

Korektor jest wyjątkowo łatwy w użyciu i bardzo delikatny dla brodawek. Używany zgodnie z przeznaczeniem nie uszkodzi sutków. 


2. Jak używa się korektora Latch Assist?

Należy ścisnąć pompkę korektora i przyłożyć do piersi jego lejek tak, by objął on brodawkę równomiernie ze wszystkich stron. Gdy powierzchnia lejka przyssa się do skóry należy delikatnie puszczać pompke, która zacznie zasysać brodawkę do środka, wyciągając ją na odpowiednią długość. Wtedy brodawka stanie się łatwiejsza do uchwycenia przez dziecko. 


3. Jak czyścić korektor?

Wystarczy umyć go pod czystą, bieżącą wodą, używając delikatnego środka myjącego. 

Produkty powiązane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć