Darmowa dostawa od 299,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nakładki i muszle

( ilość produktów: 4 )

Nakładki na brodawki, zwane też kapturkami, to silikonowe osłony profilem przypominające brodawkę, które przydają się w trakcie karmienia piersią.

Nakładki silikonowe są stosowane w dwóch rodzajach sytuacji: gdy pojawia się ból oraz gdy Maluszek ma trudności z uchwyceniem piersi Mamy. Warto jednak starannie przemyśleć użycie silikonowych nakładek, aby były one zastosowane wyłącznie po wyczerpaniu wszystkich innych możliwych interwencji. 

Jednocześnie pojawia się wrażenie, że są one nadużywane. Pierwszy możliwy problem laktacyjny często jest "rozwiązywany" właśnie nakładkami na brodawki. Tymczasem w pierwszej kolejności, zanim użyjemy nakładek, mamy cały arsenał sposobów, aby uczynić karmienie piersią bardziej efektywnym i mniej bolesnym, które jednocześnie realnie wpłyną na poprawę całokształtu karmienia piersią. 

Jeśli widzisz u siebie trudności z przystawieniem Maluszka, jeśli niepokoi Cię jego zachowanie przy piersi, pamiętaj, że pierwszym wyborem w tej sytuacji jest porada laktacyjna. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 591 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-08
Serdecznie polecam. Do "Wróżki" zgłosiłam się interwencyjnie z zatorem w piersi, okazało się, że robiłam wszystko nie tak jak należało pogarszając jedynie stan piersi. Bardzo szybko uzyskałam poradę online (1h od zgłoszenia), dzięki czemu już podczas pierwszego karmienia po konsultacji pierś zaczęła się ponownie opróżniać. Doceniam Panie za zaangażowanie oraz szeroką i najbardziej aktualną wiedzę. Uzyskana porada była bardzo kompleksowa. Serdecznie dziękuję za pomoc! :)
2024-06-11
Jestem bardzo zadowolona z wizyty - otrzymałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania :)
pixel