Darmowa dostawa od 299,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nakładki i muszle

( ilość produktów: 5 )

Nakładki na brodawki, zwane też kapturkami, to silikonowe osłony profilem przypominające brodawkę, które przydają się w trakcie karmienia piersią.

Nakładki silikonowe są stosowane w dwóch rodzajach sytuacji: gdy pojawia się ból oraz gdy Maluszek ma trudności z uchwyceniem piersi Mamy. Warto jednak starannie przemyśleć użycie silikonowych nakładek, aby były one zastosowane wyłącznie po wyczerpaniu wszystkich innych możliwych interwencji. 

Jednocześnie pojawia się wrażenie, że są one nadużywane. Pierwszy możliwy problem laktacyjny często jest "rozwiązywany" właśnie nakładkami na brodawki. Tymczasem w pierwszej kolejności, zanim użyjemy nakładek, mamy cały arsenał sposobów, aby uczynić karmienie piersią bardziej efektywnym i mniej bolesnym, które jednocześnie realnie wpłyną na poprawę całokształtu karmienia piersią. 

Jeśli widzisz u siebie trudności z przystawieniem Maluszka, jeśli niepokoi Cię jego zachowanie przy piersi, pamiętaj, że pierwszym wyborem w tej sytuacji jest porada laktacyjna. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 510 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-12
Bardzo pomocna konsultacja i team - poświęcono mi dużo czasu na omówienie sytuacji i planu działania. Bardzo polecam!
2023-10-08
Bardzo pomocna konsultacja. Dużo empatii, zrozumienia i wsparcia ze strony konsultantki. Polecam każdej mamie która ma wątpliwości lub problemy z karmienia piersią.
pixel