Darmowa dostawa od 299,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Konsultacje laktacyjne online, w poradni, domowe Poznań i okolice, IBCLC

( ilość produktów: 19 )

Poradnia laktacyjna Wróżka Cycuszka jest jedną z najczęściej polecanych Poradni Laktacyjnych w Poznaniu. W teamie doradczym znajdziesz doświadczone IBCLC - Międzynarodowe Certyfikowane Doradczynie Laktacyjne i położne. Naszą misją jest sprawić, aby każda Mama mogła karmić z błogim uśmiechem na ustach tak długo, jak będzie tego chciała Ona i Dziecko. Jeśli na Twojej drodze pojawią się trudności, spieszymy z poradą laktacyjną. Którą formę wybierzesz? Domową, w Poradni, czy online? W każdej formie otrzymujesz spotkanie z doświadczoną specjalistką, położną i doradczynią laktacyjną.

W zespole doradczym Wróżki Cycuszki stawiamy na ciągłe szkolenia i otwartość na potrzeby Mam.  
Choć dla Ciebie to Maluszek jest teraz centrum wszechświata, i choć wykarmienie go i zapewnienie błogostanu jest priorytetem, z naszego punktu widzenia Ty jesteś najistotniejszą częścią tej układanki i to od Twojego dobrostanu zależy, czy rodzinnemu zespołowi ds. karmienia piersią ;) się powiedzie. 

To znacząca zmiana perspektywy, z jakiej udzielamy wsparcia Rodzinom, które wybrały karmienie piersią jako fundament rodzicielstwa. 
Jest równie ważna, jak aktualna wiedza zdobywana na szkoleniach z dziedziny laktacji oraz pokrewnych. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 581 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-11
Jestem bardzo zadowolona z wizyty - otrzymałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania :)
2024-04-07
Bardzo doceniam pomoc pani Ewy
pixel