Darmowa dostawa od 299,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2023-06-25

Jak w 4 minuty ogarnęłam elektroniczną nianię, choć nigdy wcześniej nie używałam takiego sprzętu

Jak w 4 minuty odpaliłam elektroniczną nianię Neno Gato 2 

Do tej pory nie miałam potrzeby używać elektronicznych niań - gdy dzieci były małe mieszkaliśmy na sześćdziesięciu metrach i spaliliśmy z nimi. Dlatego kiedy Neno zaproponowało mi, abym zrecenzowała ich nianię Neno Gato, byłam sceptyczna. 

Przecież ja nie mam z nianiami elektronicznymi nic wspólnego.

Ale potem pomyślałam sobie, że właśnie taka perspektywa - osoby, która jest w kwestii elektronicznych niań kompletnym żółtodziobem, będzie Wam bliska i pomocna w wybieraniu tej części wyprawki. 

Partnerem wpisu jest Neno

Ten film nagrywałam mając pudełko z nianię Neno Gato 2 po raz pierwszy w rękach. 

Nie wiedziałam, czego się spodziewać, nie znałam cech i funkcjonalności ani tej niani, ani innych. 

Czyli - pewnie podobnie jak Ty teraz, jeśli jeszcze nie robiłaś doktoratu z niań elektronicznych. 

Zobacz, jak mi poszło :)

Podsumowanie

 • W ciągu 4 minut od otwarcia pudełka, ja, kompletny nuworysz w temacie niań elektronicznych, odpalam skutecznie urządzenie i monitoruję lalkę śpiącą w Poradni Laktacyjnej! 
 • Nie musiałam nawet czytać instrukcji obsługi!

Cechy niani Neno Gato 2

 • Nie wymaga wifi, aplikacji w telefonie, baterii.
 • Wymaga naładowania stacji (potem działa na akumulatorze) a kamerka w pokoju dziecka wymaga podłączenia do gniazdka (kabel ma długi zasięg).
 • Nie tylko widzisz, ale też słyszysz dziecko. Jak zapłacze, możesz coś szepnąć uspokajająco - ponieważ niania ma dwustronną komunikację.
 • Ekran jest czytelny, kolorowy.  
 • Kamerka obejmuje kąt 70 stopni. 
 • Urządzenie ma wbudowane 8 kołysanek, i to przyjemnych - bałam się, że dźwięk będzie miał taką elektroniczną, sztuczną barwę, a jest miłym dla ucha plumkaniem.   
 • Kamerkę możesz ustawić na tryb VOX - to ekologiczny tryb uśpienia, pozwalający na oszczędzanie baterii. Kamera automatycznie wybudzi się, gdy zarejestruje hałas w pokoju dziecka.
 • Kamerka monitoruje temperaturę w pomieszczeniu. 

 

Moje pierwsze spotkanie z kamerą internetową było pełne miłych zaskoczeń :) Nie było to wcale takie trudne :) 

Parametry i cechy urządzenia opisane powyżej na pewno ocenicie sami i sprawdzicie, czy to właśnie taka kamerka spełni najlepiej Wasze wymagania. 

Przyjemnego odpakowywania :)

Ania 

Anna Matuszczak, założycielka Wróżki Cycuszki

Autorka
Anna Matuszczak

 • certyfikowana Promotorka Karmienia Piersią
 • autorka ebooka "Laktatorowy zawrót głowy"
 • założycielka Wróżki Cycuszki
 • mama Heleny i Filipa. Karmiła piersią łącznie 5 lat. 
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 591 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-08
Serdecznie polecam. Do "Wróżki" zgłosiłam się interwencyjnie z zatorem w piersi, okazało się, że robiłam wszystko nie tak jak należało pogarszając jedynie stan piersi. Bardzo szybko uzyskałam poradę online (1h od zgłoszenia), dzięki czemu już podczas pierwszego karmienia po konsultacji pierś zaczęła się ponownie opróżniać. Doceniam Panie za zaangażowanie oraz szeroką i najbardziej aktualną wiedzę. Uzyskana porada była bardzo kompleksowa. Serdecznie dziękuję za pomoc! :)
2024-05-06
Doradczyni była bardzo miła i podobało mi się to, że tłumaczy nie tylko jak coś robić ale też dlaczego z punku widzenia anatomii dziecka. Niestety informacji było tak dużo, że pod koniec nadal nie wiedziałam, co robić i miałam jeszcze dużo pytań. Całe szczęście dostałam pdf z planem działania po sesji. Doradczyni zapewniła mnie, że zostaniemy w kontakcie, że mogę wysyłać pytania i filmiki. Jednak kiedy to zrobiłam, czekałam na odpowiedź tydzień i dostałam ją dopiero jeden dzień po przypomnieniu się. Nie lubię się narzucać ludziom, więc zniechęciło mnie to do zadawania innych pytań. Jutro idę do innej poradni laktacyjnej, tym razem na żywo.
pixel