Darmowa dostawa od 299,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-03-28

Warsztaty dla przyszłych Mam w kwietniu

Zacznijmy od tego, czy warto brać udział w spotkaniach edukacyjnych i poszerzać wiedzę o karmieniu piersią. 
Mamy, które brały udział w naszych warsztatach, zdecydowanie to potwierdzają :)
Czytamy przemiłe słowa po naszych warsztatach, jak np. ten wpis opublikowany w grupie Grono Wróżki Cycuszki: 

"Jako świeżo upieczona mama dziękuję za wszystko, co Cudowne Wróżki Cycuszki przekazują na wszelkie możliwe sposoby i zachęcam przyszłe Mamy, żeby skorzystały z tej cennej wiedzy. Gdyby nie to, czego się od Nich dowiedziałam, byłabym w drodze do karmienia piersią sama i totalnie zagubiona.
Gdybym nie zapytała, poprosiła, w ciągu pierwszej ponad doby po porodzie nikt nie interesował się, czy i jak nakarmione jest dziecko. I nikt nie powiedział, że przecież to nasze cudo i możemy rozwinąć je z tego paskudnego szpitalnego kokonu, wziąć z korytka na ręce, przytulić, położyć się razem obok maluszka, a to wszystko tez usłyszałam u Was, Drogie Wróżki. Wydaje się to oczywiste, ale obserwując inne mamy na sali, ich zagubienie i niepewność, wracałam ciepło myślami do tej wiedzy i byłam wdzięczna za Waszą pracę."

Zapraszamy zatem na kwietniowe spotkania :) Gwarantujemy mnóstwo merytorycznej wiedzy popartej doświadczeniem wielu lat pracy z Mamami na początku i na końcu karmienia piersią.  

Warsztaty stacjonarne dla Mam w kwietniu:

"Karmienie piersią, naturalnie!"

01.04 i 29.04 09:00 - 10:30 Zarezerwuj miejsce
Nasze flagowe warsztaty z doradczyniami z Poradni Laktacyjnej Wróżka Cycuszka, który pokaże Ci, że możesz wkrótce karmić z błogim uśmiechem na twarzy. Po warsztatach - miła niespodzianka :) 

"Łagodne odstawienie od piersi"

03.04 12:00 - 17:00 oraz 24.04 | Zarezerwuj miejsce
Warsztaty z położną i psycholożką, które pomogą Ci przygotować się do odstawienia od piersi.

"Pierwszy smoczek i butelka"

[darmowy] 04.04 poniedziałek 12:00 - 14:00 oraz 27.04 12:00 - 14:00 [darmowy] | zapisy: warsztaty@wrozkacycuszka.pl (koniecznie podaj swój numer telefonu dla ułatwienia kontaktu)
O tym, czy smoczek i butelka są bezpieczne dla karmienia piersią. Warsztaty prowadzi neurologopedka Marcelina Żółtowska

"Wyprawka - czego (nie)potrzebujesz, aby karmić piersią"

[darmowy] 05.04 wtorek 12:00 - 14:00 | zapisy: warsztaty@wrozkacycuszka.pl (koniecznie podaj swój numer telefonu dla ułatwienia kontaktu)
O wszystkich gadżetach, jakie pojawią się na Twojej drodze laktacyjnej i o tym, czy rzeczywiście są potrzebne i kiedy tak naprawdę się mogą przydać. Zero marketingowej ściemy, czysta wiedza o fizjologii laktacji i realiach karmienia piersią. 

"OtulONA w połogu"

13.04 środa 09:00 - 10:30 Zarezerwuj miejsce
Warsztaty z położną i doulą, które pomogą Ci z miłością i łagodnością przejść czas połogu.

"Laktatorowy zawrót głowy"

19.04 wtorek 12:00 - 13:30 [darmowy]
Czy kupować laktator jeszcze w ciąży? Jeśli tak, to jaki? Jaki laktator wybrać? Jak go używać, aby sobie nie zaszkodzić? Warsztaty z certyfikowaną Promotorką Karmienia Piersią i autorką poradnika "Laktatorowy zawrót głowy".

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 591 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-06
Borykałam się z zastojami i zapaleniami piersi od miesięcy i myślałam, że wiem już wszystko o metodach zapobiegania i uśmierzania bólu. A jednak Pani Ewa tę wiedzę dopełniła, wytłumaczyła i zweryfikowała niektóre elementy. Bardzo rzetelna wiedza, dziękuję!
2024-05-15
Ewa pomogła bardziej niż mogłam się spodziewać, bardziej niż wszyscy którzy próbowali mi pomóc face to face razem wzięci. Polecam te usługi.
pixel