Darmowa dostawa od 299,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Opinie o konsultacjach laktacyjnych

2021-10-12

Poznaj opinie Mam, które już nam zaufały. 
Wybierz dla siebie:
Konsultację online 
Konsultację w Poradni 
Konsultację w domu, jeśli mieszkasz w Poznaniu lub okolicach

 

opinia po konsultacji laktacyjnej wróżka cycuszka

 

 

 

 

“Cześć Aniu! 3 tygodnie temu miałyśmy konsultację u mojej siostryj. Miałam przygotowany przez Ciebie plan dostawiania małego i działania z laktatorem plus ewentualnie modyfikowane jak mi się nie uda odciągnąć takiej ilości. W międzyczasie piłam femaltiker, bocianka i karmi w hurtowych ilościach. Muszę Ci powiedzieć, że po tygodniu z hakiem już używaliśmy jednej porcji mm na dobę (początkowo było 4x60ml) a po dwóch już nie używaliśmy go w ogóle i teraz też cały czas karmimy się cycusiem. Chciałabym Ci bardzo podziękować za uratowanie sytuacji i ogromne wsparcie jakie mi dałaś swoim profesjonalizmem i wiedzą. Będę polecać Waszą poradnię każdej kobiecie w potrzebie, chociaż wiele z nich pewnie nie wie, że w ogóle taką pomoc mogą uzyskać. Jesteście aniołami dziewczyny!” 

Kasia i Filip

“Cześć! Chciałam dać znać odnośnie wczorajszej konsultacji laktacyjnej! Jesteście rewelacyjni, dosłownie zaczarowaliście moje dziecko i piersi!”
Marta i Dobrawa

"Dzień dobry, Tak, jestem spokojniejsza bo pani Ania od razu rozpoznała problem. Teraz wiem co robic! Bardzo dziekuje za pomoc oczywiście chętnie wystawie opinie na Facebooku, zrobię to z przyjemnością.”
Daria 

“Dzień dobry. Nowa pozycja jest wygodna i dobra, zwłaszcza w nocy bo mogę zasnąć chociaż na chwilę. Wiadomo, wolałabym żeby spał w łóżeczku, ale mam nadzieje, że jest to kwestia czasu. Brodawki już nie są aż tak poranione. Stosuje jeszcze nursicare do całkowitego wyleczenia. Dziękuje cieszę się, że trafiłam na Wróżkę.”
Olga

“To była cudowna rozmowa. Bardzo dużo pootwierało mi się klapek i połączyło kropek. Ewa to skarbnica wiedzy.  Chętnie podzielę się opinia na fejsbooku. Mam jeszcze pytanie - czy i kiedy będzie otwarty stacjonarnie sklep? Chciałbym podjechać po staniki.“
Monika

“Ja również dziękuję. Myślę, że to było właśnie potrzebne mi wsparcie. Będę próbować działać według wskazówek Ani. Wiem, co mam robić i gdzie szukać pomocy w razie czego, a to już sporo pozdrawiam.”
Anna

“Dzień dobry, konsultacja bardzo pomocna! Wiem teraz co mam zrobić, żeby polepszyć nasz komfort karmienia i się nie poddać, właśnie dzięki konsultacji z panią Anią. Bardzo dziękujemy. Będziemy jeszcze potrzebować pomocy w doborze laktatora elektrycznego na jedną pierś.”
Pozdrawiamy- Daniela i Zuzia

“Rewelacja dziękuję. Ewa przekazała mi wiele nowych informacji, jestem mile zaskoczona. Czuję się bardzo zaopiekowana i w będę Was promować gdzie się da wśród mam.” Alicja

“Dzień Dobry konsultacja okazała się strzałem w 10  Pani Ewa cudowny człowiek z ogromna wiedza i empatia  bardzo dziękuje za pomoc .”
Justyna

Pierwsza klasa zarówno pod kątem doradzenia i wypożyczenia laktatora który mnie naprawde uratował w nawale, jak i konsultacji laktacyjnej online.”

“Co do konsultacji:- przejrzyście skonstruowany mail i kwestionariusz pomaga się dobrze przygotować- doradczyni ma świetne podejście, widać że nasze spotkanie było dobrze zaplanowane i dzięki temu czas optymalnie wykorzystany a przy tym miło i wesoło - dostałam odpowiedź na wszystkie wątpliwości i jeszcze więcej Z czystym sumieniem polecam! Online wcale nie znaczy że się pewnych rzeczy nie da zrobić.”
Zuzanna

“Bardzo profesjonalne podejście i organizacja. Miałam poradę laktacyjną online, wcześniej przesłałam zdjęcia, filmiki. Jestem zaskoczona tym ile dowiedziałam się mimo że nie widziałyśmy się w realu. To moje drugie dziecko kp i nadal mogę się dowiedzieć czegoś nowego. Po poradzie dostałam materiały i wszystkie informacje o które prosiłam.”
Beti

Polecam z całego serca konsultacje z Panią Anią kompetentna i otwarta osoba. Nakierowana na pomoc i wsparcie!”

“Konsultacja z Panią Ewa była bardzo pomocna. Polecam z całego serca. Jak dotąd nikt nie poświęcił mi tyle czasu na temat karmienia i związanych z nim problemów. Bardzo dziękuję.”

“Bardzo konkretna i merytoryczna konsultacja online. Szczegółowe informacje, szeroko rozwinięte zagadnienia i miła atmosfera. Warto skorzystać. Polecam!” Paulina

“Konsultacja mimo iż online to bardzo, bardzo pomocna. Dzięki Pani Ewie udało się nam odstawić nakładki i znacząco poprawić kiepskie przyrosty wagi, które de facto zostały wyłapane właśnie w związku z konsultacją. Ogromna dawka wiedzy i wsparcia, co w przypadku problemów z karmieniem ma niebagatelne znaczenie. Bardzo bardzo dziękuję!”
Kasia

“Dzień dobry, Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam na położną Ewę! Wytłumaczyła po kolei co przyczyniło się do problemów z karmieniem piersią i udzieliła cennych wskazówek. Konsultacja online spełniła moje oczekiwania. Nie wiem jak wyglądałyby takie konsultacje osobiście, ale myślę, że dużej różnicy nie zauważyłabym. W wolnej chwili napisze z przyjemnością opinie i bede polecac. Pozdrawiam i zycze milego weekendu.”
Paulina

“Tak dziękuję! Już pierwsze przedstawienie odbyło się bez bólu. To chyba najlepsze co mogłabym napisać. Będę ćwiczyć i efektywnie wykorzystywać ten ogrom wiedzy. To my z Jasiem dziękujemy!”
Joanna

“Miałam wątpliwości dotyczące formy online, ale zupełnie niesłusznie! Jestem pod ogromnym wrażeniem poziomu konsultacji. Po spotkaniu z profesjonalną, cierpliwą i życzliwa Ewą jestem zdecydowanie spokojniejsza. Prawdziwa wróżka.”
Ola

“Konsultacje online uratowały mnie w sytuacji, której nie mogłam przewidzieć - kiedy ze szpitala wróciłam do domu bez Maluszka, a bardzo zależało mi na utrzymaniu laktacji. Zostałam umówiona jeszcze tego samego dnia z położna Ewa, która wsparła mnie nie tylko merytorycznie, ale też podniosła na duchu w trudnym momencie. Polecam, forma konsultacji online sprawdziła się dla mnie znakomicie.”
Marta

“Dzień dobry, Tak! Czuje się zdecydowanie spokojniejsza. Miałam wątpliwości dotyczące konsultacji w formie online, zupełnie niesłusznie! Bardzo się cieszę, że trafiłam na zaangażowaną, ciepłą, cierpliwą i kompetentną Ewę. Mamy już z Olkiem za sobą pierwsze karmienie zakończone sukcesem (17 minut!).” Dziękujemy

“Dzień dobry, z radością stwierdzam, że jestem naprawdę zadowolona z konsultacji. Forma online jak najbardziej się sprawdza w połączeniu z przygotowanymi w domu materiałami. Czuję się spokojniejsza, poznałam różne metody, które będziemy wypróbowywać i wiemy, do jakich specjalistów się udać. Pierwsze karmienie po konsultacji zakończyło się przysypianiem dziecka na piersi, a nie płaczem! To chyba największy komplement dla Pani Ewy i jej celnych wskazówek. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc!”
Anna

“Czujemy się znakomicie! Pani Ewa po mistrzowsku i ze spokojem nam wszystko wyjaśniła oraz pokazała jak przystawić małą prawidłowo do piersi.  Akurat w trakcie konsultacji przyszedł czas karmienia i żona mogła wszystko wypróbować. Ulgę na twarzy Eweliny to gołym okiem mogłem zobaczyć, bo uświadomiła sobie że rzeczywiście może bez problemu karmić piersią nawet bez nakładek (wbrew temu co mówili jej w szpitalu).”
Bartosz Ewelina i Matylda

“Dzień dobry! Na plus! Mały zdecydowanie lepiej łapie, ćwiczenia bardzo pomagają a do dopiero 2 dni od konsultacji.” 
Agnieszka 

Dzień dobry, odpisywałam i nie wysłałam. Konsultacja bardzo pomocna i cieszę się, że skorzystałam. Ewa jest fantastyczna!! Będę polecać. Przy okazji zostawię opinie na fanpagu. Tymczasem maluch przybiera na wadze w zawrotnym tempie i dojrzałam do rozstania z laktatorem bo mleka mam pod dostatkiem. Czy mógłby mąż odwieźć laktator w środę? Jeśli tak to w jakich godzinach?”
Magda

“Dziekuje bardzo za konsultacje, razem z Kuba będziemy ćwiczyli wszystko o czym mówiłaś. Już teraz czuje że karmienie stało się dla mnie łatwiejsze i mniej uciążliwe.”
Ola

“Dzień dobry. To było bardzo potrzebne spotkanie. Przepełnia mnie teraz optymizm, że moje karmienie piersią może jednak będzie sukcesem. Oczywiście podzielę się opinią.”
Sylwia

“Dzień dobry. Ania wyłapała rzeczy o których wiedzieliśmy ale nie mieliśmy pojęcia, że mogą wpłynąć na karmienie. Takie spotkanie było bardzo pomocne a czy niektóre wskazówki rzeczywiście okażą się trafne będziemy mogli ocenić za kilka dni jak wdrożymy nowości. Jesteśmy dobrej myśli. Dziękujemy i pozdrawiamy.” Maksymilian z mamą

"Dziękuję, bardzo dobrze! Jesteśmy z synkiem znacznie spokojniejsi. Ewa przekazała nam mnóstwo informacji i wdrażamy wszystko w życie. Zastoje na szczęście minęły przynajmniej na obecny czas.”
Magda

“Szczerze powiem, że Ewa to Anioł nie kobieta...bardzo żałuje, że tak późno się do Was odezwałam...nie spotkałam na mojej drodze odkąd byłam w ciąży nikogo kto by mi dał tyle wsparcia i cennych rad. Gratuluje Wam kompetentnych doradczyń. Niestety w Lublinie ani doradczyni laktacyjna u ktorej bylam, ani położna której co prawda były to pierwsze patronaże co sama przyznała ani pediatra nie zauważył tego, że dziecko po prostu nie przełyka...będę Was polecać innym bo wiem jakie to ważne dla każdej mamy, która chce dla dziecka to co najlepsze i jak ja o niczym innym nie marzy.” Pozdrawiam Dorota

“Super! Absolutnie wartościowa firma. W sumie to nawet wygodniejsze niż spotkania w domu, bo odpada logistyka. No i dla świeżo upieczonych rodziców jest bardziej intymnie i komfortowo

“To była najlepsza porada odkąd jestem mamą! Super Ewa! Super przekazana wiedza. Wreszcie zrozumiałam O CO TU CHODZI.”

“Dzień dobry, Pani Aniu, jestem bardzo zadowolona! Pani Ewa przekazała mi dużo cennych informacji i uwag. Już wiem, że o kwestie wagi nie muszę się martwić, mogę redukować mm. Muszę poprawić jeszcze technikę karmienia. Jak ja żałuję, że dużo wcześniej nie zdecydowałam się na tą konsultację!”

“Właśnie jestem po pierwszym „pokonsultacyjnym” karmieniu i jest diametralna różnica  oczywiście na plus. Ból dużo mniejszy a skorygowałam tylko (albo aż) pozycje karmienia. Pozostaje jeszcze wygojenia brodawek i mam nadzieję że wyjdziemy na prosta”

“Dzień dobry, konsultacja bardzo fajna, szczegółowa analiza i bardzo przydatne wskazówki których nigdzie wcześniej nie dostałam. Dziękuje bardzo, będę polecać Was dalej.” Martyna

"Korzystałam i polecam! 3 położne doradzały mi na żywo a Ewa online i tylko ona mi pomogła. Syn miał 2 tygodnie spadał z wagi później przybierał ale za mało,  był dokarmiany a dziś ma 2,5 miesiąca i przybiera po 0,5 kilo na dwa tygodnie na samej piersi i nie mamy już żadnych problemów. Konsultacja uratowała moje karmienie, jeśli nadal się ktoś zastanawia czy warto to odpowiedź brzmi WARTO.”

“Co do formuły online to jest bardzo wygodne. Przyznam szczerze, że do końca się zastanawiałam, czy na podstawie moich amatorskich filmików i zdjęć da się cokolwiek zobaczyć. A okazało się, że się da i to bardzo dużo. Stopklatki z filmików, duże zbliżenia zdjęć, możliwość wskazywania kursorem na ekranie - to wszystko było bardzo miłym zaskoczeniem. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i ani trochę nie żałuję, że się zdecydowałam. Nie wychodząc z domu porządnie skonsultowałam bardzo ważną dla mnie sprawę.” Iza

“Dzień dobry. Konsultacja była świetna. Położna Ania poświęciła nam dużo uwagi i czasu, odpowiedziała na wszystkie pytania. Z pewnością pomogło mi to poukładać sobie tematy w głowie. Teraz tylko musimy wszystko wdrożyć w życie.”
Pozdrawiamy, Klaudyna i Lila

“Chciałabym też serdecznie podziękować za to co Pani robi, wyszłam ze szpitala totalnie zielona i spłoszona w temacie laktacji. Udało się trafić na Wróżkę Cycuszkę i grupę gdzie przesiedziałam już kilka godzin czytając posty i zbierając wiedzę. Bardzo Pani dziękuję za stworzenie takiego miejsca i pełne zaangażowanie, które naprawdę widać w Pani pracy. Poleciłam już grupę mojej bratowej i będę każdej mamie. Życzę Pani samych sukcesów i dalszej pasji w pracy.”

“Cześć, karmiuszka sprawdza się bardzo dobrze, zwłaszcza w nocy albo kiedy Szczepan zasypia pod koniec karmienia, ale nie mogę go od razu odłożyć, żeby się nie zbudził - jest mi wygodnie i mogę nawet w tym czasie spać W jaki sposób mogę dokonać zakupu?”

“Aniu odebrałam dzisiaj rogal do karmienia zamówiony u Ciebie . Jest boski! W końcu siedzę jak człowiek. Dziękuję “

“Drogie Wróżki jeszcze raz chciałam podziękować za konsultacje. Moja Madzia z 40 centyla skoczyła na 73 w ciągu 2 miesięcy i już nie muszę się martwić, że mało przybiera pozdrawiam.”  Malwina 

“Ale najwięcej chyba wyniosłam z warsztatów kurs na karmienie prowadzonych przez położna Ewę Zielińską. Na prawdę szczerze polecam myślę, że gdyby nie ten kurs to moje karmienie wyglądałoby zupełnie inaczej biorąc pod uwagę to jaka pomoc laktacyjną otrzymałam w szpitalu.”

"Ewa bardzo Ci dziękuję za SUPER efektywne spotkanie. Jesteśmy chyba erę do przodu względem kilku dni.”
Paulina

“Polecam serdecznie wszystkim przyszłym mamom!  Super miejsce z ogromem wiedzy na temat ciąży, porodu, połogu no i przede wszystkim laktacji. Wiedza, którą u was zdobyłam bardzo mi pomogła i uratowała nas od MM w szpitalu gdzie podstawa problemu było za krótkie wędzidełko. W szczególności wspaniałe webinary
Ula

“Dziękuję bardzo Aniu za Twoją pomoc, dzięki Twoim radom już od ponad tygodnia karmimy się bez mleka modyfikowanego!”
Agnieszka

“Hej, bardzo jestem zadowolona, czuje już wewnętrzny spokój jeśli chodzi o karmienie i malutką. Profesjonalne przygotowanie do konsultacji, naprawdę na wysokim poziomie wszystko. Będę Was polecać tzn już poleciłam. Czekam jeszcze na maila od Ani z wszystkimi zaleceniami o których rozmawiałyśmy.”
Ania

“Położna Ania sprawdziła technikę przystawiania, podpowiedziała co robić lepiej, rozpisała nam plan działania i mamy nasz mały sukces! Moja córka w ciągu 4 dni przybrała tyle ile wcześniej w ciągu 2 tygodni!”
Malwina
 

“Dzięki pomocy położnej Ani oraz produktom które poleciła udało się i okiełznać karmienie i uniknąć dodatkowego stresu i bólu. Dziękuję pięknie za pomoc i wsparcie które otrzymałam na początku, co było dla mnie niezmiernie ważne, dodało sił i pewności siebie.”
Marika 

“Wizyta położnej Ani z Wróżki Cycuszki dała mi spokój ducha i wiarę w to, że Ktoś bardzo profesjonalnie podszedł do tematu i dał rady oraz wskazówki, gdzie dalej szukać pomocy.Pozostaje na sam koniec nauka prawidłowego przystawienia do piersi. Bardzo dziękuje i pozdrawiam!”
Michalina z Basią

“Wczoraj odebrałam paczkę, dziś sutek wygojony jeszcze boli dostawianie, ale to chyba jak za płytko chwyci. Sentencja na kartce prawdziwa i wzruszająca codziennie będę ją czytać, dziękuje! “

“Używałam tego laktatora dopiero 3 razy ale już widzę że jest to mercedes w klasie laktatorow.”
Kamila

“Dzięki Ani wiele mi się rozjaśniło, zrozumiałam że potrzebna jest i technika i ewentualna pomoc (odpowiednie pozycje, rozluźnianie mięśni, wędzidełko jeszcze za krótkie!), ale przede wszystkim spokój i odpowiednie priorytetyzowanie. Nic nie będzie idealne od samego początku! Spokojna rozmowa była bardzo potrzebna i zakończyła się miłymi słowami, uśmiechem, wsparciem dokładnie tak, jak marzyłam.”
Agnieszka

“Z całego serca polecam konsultację z doradczynią laktacyjną! Położna Ania podeszła do tematu z pełnym zaangażowaniem i cierpliwością w stosunku do niedoświadczonej mamy czyli mnie. Porady profesjonalne oraz dobrane do indywidualnych potrzeb pomogły mi zejść z mleka modyfikowanego na karmienie piersią. Kontakt bez zarzutów! Nie jest się zostawionym samym sobie, ponieważ czuć pełne wsparcie od położnej. Bardzo dziękuję!”
Ania

“Chciałabym krótko napisać - dziękuję! Dziękuję Wam,dobre kobiety, tworzące to wspaniałe grono,za wszystkie webinary, szkolenia, live'y, wróżkotalki - na grupę trafiłam przypadkowo w połowie ciąży, gdy w 20tc zdiagnozowano u mnie niewydolność szyjki macicy ,co z kolei skutkowało reżimem łóżkowym. Przez pozostałe miesiące przysłuchiwałam się wrzucanym tu plikom , filmom itd., dzięki czemu mogłam przygotować się, oczywiście w teorii, do karmienia piersią.” “We wtorek, w dniu terminu, urodziłam mała kruszynkę, Anielkę - córka została zaklasyfikowana jako hipotrofik (waga 2530g). W szpitalu po porodzie niestety nie mogłam liczyć na żadną fachową pomoc odnośnie przystawienia dziecka do piersi, co było szalenie ważne z uwagi na niewielka masę córki. Zawzięłam się jednak i sięgnęłam do wszystkich notatek, które skrupulatnie zapisywałam po obejrzeniu dostępnych tu materiałów, do ręki wzięłam laktator i z uporem maniaka przystawiałam córkę do piersi. Dziś, niecały tydzień po porodzie, Anielka zjada pokarm kilkanaście razy na dobę, waga pięknie rośnie, a ja jestem z siebie szalenie dumna, choć w drugiej dobie, z uwagi na spadki cukru, córka musiała być dokarmiana mm. Dziękuję wszystkim paniom, które przyczyniły się do mojego sukcesu,a które tworzą to wspaniałe grono - z pewnością tu z Wami zostanę.”
Anna

 

Zapraszamy do Wróżki Cycuszki


Obejrzyj "Sneak Peak do Concept Store Wróżka Cycuszka w Galerii Malta".


✉ I koniecznie koniecznie :) zapisz się do Wróżkolettera (lewy dolny róg strony)
Dołącz do Grona Wróżki Cycuszki
Polub fan page instagram Wróżki Cycuszki

Do zobaczenia :)

Pokaż więcej wpisów z Październik 2021

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 578 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-26
Polecam z całego serca!
2024-04-29
Bardzo szybko i sprawnie.
pixel