Darmowa dostawa od 299,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Jak rozkręcić laktację po cesarskim cięciu?

Obawa o laktację i karmienie piersią po cesarskim cięciu jest bardzo powszechna. Mamy boją się, że operacja wpłynie na to, że będą miały problem z pojawieniem się pokarmu. W tym wpisie dowiesz się o najważniejszych aspektach dobrze rozpoczętej laktacji.

 
Czytaj więcej
Po czym poznam, że dziecko najada się z piersi?

Chyba każda mama czasami chciałaby, aby pierś była przeźroczysta i aby posiadała miarkę. Dzięki temu widziałybyśmy dokładnie, ile mleka maluszek wypił z piersi! Natura nie przewidziała takiej konstrukcji piersi, jednak dzięki umiejętnej obserwacji każdy Rodzic może określić, czy Maluszek najada się z piersi. Na co zatem warto zwrócić uwagę?

 

Czytaj więcej
Grudka w piersi - czy mam panikować?

W okresie ciąży pierś rozbudowuje się o cały arsenał pęcherzyków mlecznych. Są one zgromadzone w skupiska, tworzące płaciki i płaty. Można to trochę przyrównać do kiści winogron schowanej do woreczka -  nie widząc, a jedynie dotykając, wyczujemy coś niejednolitego, z wypukłościami, mniejszymi lub większymi dołkami, górkami… A co jeśli pojawi się grudka?  

 
Czytaj więcej
Czy to zastój czy zatkany kanalik? Jak to odróżnić?
Budzisz się z twardą piersią… Dziecko zjada swój posiłek, ale nadal czujesz zgrubienie… Wystarczy, że próbujesz ruszyć ręką, a już czujesz ból piersi… Co to może być? Dowiedz się, jak odróżnić zastój od zapalenia i zatkanego kanalika oraz jak postępować, aby sobie pomóc. 
 
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 558 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-24
Najlepsze miejsce w naszym układzie słonecznym w temacie karmienia piersią! Wychodzisz i czujesz się jak u kumpeli na kawie... U kumpeli, z którą możesz pogadać na każdy temat. Nikt nie ocenia, wszystko jest brane pod uwagę i to co najbardziej wprowadziło mnie w strefę komfortu to czas. Zero pośpiechu! Dziękuję Ewie oraz Ani za ich czas, empatię, zrozumienie, poczucie humoru i wielki profesjonalizm! Nie ma drugiego tak wspaniałego miejsca od cycuszków <3
2024-02-26
Jedna wizyta wystarczyła aby rozwiązać mój problem z bolesnym karmieniem. Serdecznie polecam!
pixel